SPIRALA KANALIZACYJNA BĘBNOWA DO UDRAŻNIANIA RUR NA WIERTARKĘ 6m YATO YT-24990
SPIRALA KANALIZACYJNA BĘBNOWA DO UDRAŻNIANIA RUR NA WIERTARKĘ 6m YATO YT-24990
CENA ZA SZTUKĘ
SPIRALA KANALIZACYJNA BĘBNOWA DO UDRAŻNIANIA RUR NA WIERTARKĘ 6m YATO YT-24990
Numer indeksu: YT-24990
Marka: YATO
Długość [m]: 6 m
Średnica [mm]: 6x1.3
Materiał: stal sprężynowa
Wykończenie powierzchni: ocynkowana
Materiał rękojeści: PP
Zastosowanie: do udrażniania rur kanalizacyjnych z wykorzystaniem wiertarki lub wkrętarki
EAN: 5906083059209
OPIS PRODUKTU:
Spirala bębnowa przeznaczone do udrażniania rur kanalizacyjnych z wykorzystaniem wiertarki lub wkrętarki. Umożliwiają skuteczne usuwanie wszelkich zatorów, w tym niemożliwych do usunięcia przez środki chemiczne. Szczególnie przydatne w przypadku powstania zatorów powodujących całkowite zatkanie odpływów.
- ruch obrotowy przy użyciu wiertarki lub wkrętarki oraz ręcznie nadawany ruch posuwisty
- spirala wykonana z ocynkowanego drutu sprężynowego zapewnia długotrwałą skuteczność w rozdrabnianiu i kruszeniu powstałych zatorów
- rekomendowane do stosowania w gospodarstwach domowych, a także przez profesjonalistów w serwisach instalacji wodno-kanalizacyjnych, zakładach wodociągowych, pogotowiach technicznych
Uwaga!
W związku z faktem, iż w niektórych modelach aut mogą w tym samym okresie występować różne typy części np. (tarcz hamulcowych, klocków) których jednoznaczne przypisanie jest trudne bądź niemożliwe, przed złożeniem zamówienia prosimy uważnie skonfrontować prezentowane wymiary i rysunki części np. (tarcz/bębnów/klocków) z własnymi starymi częściami. W przypadku wątpliwości zalecamy kontakt telefoniczny ( 34 329 90 29 lub 601472084 ) lub e-mailowy info@henkiel.com.pl . Prosimy o przemyślane zakupy.