SZLIFIERKA TAŚMOWA Z UCHYLNĄ OSŁONĄ I REGULACJĄ PRĘDKOŚCI TAŚMY 533x75mm 1010W 230V YATO YT-82240
SZLIFIERKA TAŚMOWA Z UCHYLNĄ OSŁONĄ I REGULACJĄ PRĘDKOŚCI TAŚMY 533x75mm 1010W 230V YATO YT-82240
KONIECZNIE PRZECZYTAJ DZIAŁ INFORMACJE O WYSYŁCE
CENA ZA SZTUKĘ
SZLIFIERKA TAŚMOWA Z UCHYLNĄ OSŁONĄ I REGULACJĄ PRĘDKOŚCI TAŚMY 533x75mm 1010W 230V YATO YT-82240
Numer indeksu: YT-82240
Marka: YATO
Moc [W]: 1010
Napięcie [V a.c.]: 230-240
Częstotliwość [Hz]: 50
Prędkość przesuwu taśmy [m/min]: 120-38
Rozmiar taśmy ściernej [mm]: 533x75
Elektronicznie regulowana prędkość obrotowa: tak
Długość przewodu [m]: 3
Klasa izolacji elektrycznej: II
Stopień ochrony: IP20
Ciśnienie akustyczne [dB(A)]: 90.0 ± 3.0
Moc akustyczna [dB(A)]: 101.0 ± 3.0
Drgania [m/s²]: 5.1 ± 1.5
Masa [kg]: 3.5
Zawartość zestawu: szlifierka, przyłącze odciągu pyłu, woreczek na pył, arkusz taśmy ściernej
Kompatybilne z(e): YT-83227, YT-83228, YT-83229, YT-83230, YT-83231, YT-83232, YT-83233
EAN: 5906083051623
OPIS PRODUKTU:
Mocna i kompaktowa szlifierka taśmowa o mocy 1010 W umożliwiająca szlifowanie w trudno dostępnych miejscach, dzięki uchylnej osłonie umieszczonej ponad taśmą w przedniej części maszyny.
Przeznaczona do szlifowania elementów drewnianych, metalu i tworzyw sztucznych. Idealna do wykańczania powierzchni, usuwania korozji, lakieru i farby. Wąska rolka czołowa doskonale się sprawdza w pracy na ograniczonej przestrzeni, np. przy tralkach, balustradach, sztachetach płotu, meblach ogrodowych.
- górny uchwyt wielopozycyjny
- uchylna osłona przednia umożliwia szlifowanie trudno dostępnych powierzchni
- płynna regulacja przesuwu taśmy pozwala dostosować odpowiednią prędkość szlifowania do obrabianej powierzchni
- napęd na pasku wielorowkowym
- gumowy kabel zasilający
- rozmiar taśmy 75 x 533 mm
- przyłącze do odsysania pyłu beznarzędziowy system napinania taśmy
- system szybkiej wymiany szczotek
- niewielkie gabaryty ułatwiają pracę w niewygodnych pozycjach, np. ponad głową lub na wyciągniętych rękach
- regulowana, antypoślizgowa rękojeść dodatkowa, ułatwia pracę
Odciąg pyłu
Szlifierka została wyposażona w odciąg, który umożliwia zebranie pyłu powstającego w trakcie pracy. Na otwór odciągu pyłu nałożyć woreczek dołączony do szlifierki. Do złącza można także podłączyć zewnętrzną instalację odciągu pyłu, np. opartą o odkurzacz przemysłowy.
Regulacja prędkości przesuwu taśmy
Szlifierka umożliwia bezstopniową regulację prędkości przesuwu taśmy za pomocą pokrętła. Im wyższa cyfra widoczna na pokrętle, tym wyższa prędkość przesuwu taśmy.
Regulacja pozycji uchwytu dodatkowego
Szlifierka umożliwia ustawienie uchwytu w jednej z trzech pozycji. Pozwala to dostosować chwyt szlifierki np. do rodzaju wykonywanej pracy.
Możliwe jest ustawienie uchwytu w jednej z trzech pozycji sygnalizowanej przez zadziałanie mechanizmu zapadkowego.
Odchylenie przedniej części obudowy
Szlifierka umożliwia uniesienie przedniej części obudowy, co w połączeniu z niewielką średnica przedniej rolki napinającej, pozwala na szlifowanie miejsc niedostępnych za pomocą tradycyjnej szlifierki taśmowej, np. wewnątrz narożników.
Blokada włącznika
Włącznik szlifierki został wyposażony w blokadę, którą można wykorzystać do zablokowania wciśniętego włącznika przy długotrwałej pracy.
Zawartość opakowania:
Wraz z produktem są dostarczone:
- jeden egzemplarz taśmy ściernej
- woreczek do gromadzenia pyłu powstającego w trakcie pracy
- przyłącze woreczka
Uwaga!
W związku z faktem, iż w niektórych modelach aut mogą w tym samym okresie występować różne typy części np. (tarcz hamulcowych, klocków) których jednoznaczne przypisanie jest trudne bądź niemożliwe, przed złożeniem zamówienia prosimy uważnie skonfrontować prezentowane wymiary i rysunki części np. (tarcz/bębnów/klocków) z własnymi starymi częściami. W przypadku wątpliwości zalecamy kontakt telefoniczny ( 34 329 90 29 lub 601472084 ) lub e-mailowy info@henkiel.com.pl . Prosimy o przemyślane zakupy.